Jest jeszcze kilka ważnych aspektów związanych z utrzymywaniem Twojej internetowej strony www lub sklepu, ale nic się nie martw… Zapewniam także hosting, gwarantuję darmowe drobne zmiany, konsultacje oraz wsparcie techniczne. Jeśli masz problem, to moja w tym głowa, żeby go rozwiązać.

 

WSZYSTKIE TECHNICZNE ASPEKTY TWOJEGO BIZNESU ZOSTAW MI,
A TY ZAJMIJ SIĘ TYM, W CZYM JESTEŚ NAJLEPSZY LUB NAJLEPSZA

 

          Utrzymanie strony internetowej wiąże się jeszcze z kilkoma dodatkowymi opłatami takimi jak hosting, czyli opłata za serwer, na którym strony są fizycznie umieszczone oraz domena czyli adres www, pod którym znajdzie się Twoja strona.
          Musisz mieć też świadomość, że w zależności od prowadzonego przedsięwzięcia i systemów zewnętrznych, z których zdecydujesz się skorzystać, na utrzymanie strony www lub sklepu mają wpływ także chociażby płatności online, system automatycznego fakturowania, systemy mailowe czy też dedykowane platformy sprzedażowe.
Niektóre systemy są abonamentowe w zależności od progów skali na jaką działasz, inne natomiast rozliczane są w systemie prowizyjnym.
          Jeżeli nie wiesz co i jak ze sobą połączyć, to skontaktuj się ze mną, a doradzę Tobie z jakich najlepiej rozwiązań będzie Tobie skorzystać oraz jakie będziesz mieć możliwości na przyszłość. Jest to niezwykle ważne, ponieważ czasami przejście z jednego sytemu na inny może być stosunkowo czasochłonne oraz kosztowne.


hosting, domeny, strony, internetowe, www, biznes, online, Wrocław, Wałbrzych, Bolesławiec


 

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń teraz 📞 531-527-572


🌐 Projektowanie stron i sklepów WWW
🌐 Pozycjonowanie stron i sklepów WWW
🌐 Tworzenie stron firmowych FANPAGE na Facebook
🌐 Prowadzenie stron firmowych FANPAGE na Facebook
🌐 Reklama i remarketing na Facebook
🌐 Targetowanie grup docelowych na Facebook
🌐 Wdrażanie botów i chatbotów Facebook Messenger
🌐 Budowanie list mailowych potencjalnych Klientów
🌐 Email marketing, newslettery