Chcąc osiągnąć swój cel lub wznieść sprzedaż na wyższy poziom, sama strona lub sklep to za mało. Musisz przekierować ruch, czyli Klientów na Twoją ofertę, a Klientom, którzy odwiedzili już Twoją stronę, nie daj o sobie zapomnieć. Odpowiednimi działaniami sprawimy, że Klienci do Ciebie wrócą i kupią to, co oferujesz.

 

PRZYGOTUJĘ DLA CIEBIE REKLAMY NA FACEBOOK,
KTÓRE BĘDĄ PRACOWAŁY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA

 

          Reklamy oraz remarketing na Facebook dadzą Ci ogromne możliwości dotarcia do potencjalnych Klientów. W ten sposób możesz w nienachalny sposób pokazywać się, że jesteś, przypominać się i sprzedawać usługi czy też towary osobom, które faktycznie potrzebują tego, co masz Im do zaoferowania.
          Na tyle jest to rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ masz możliwość dotarcia do osób, które jeszcze nie zaczęły szukać tego, czego potrzebują i w ten sposób przygotujemy Je do kupowania właśnie od Ciebie.
          W zależności od Twojego biznesu rozwiązania są tak elastyczne, że w każdej sytuacji – prowadząc odpowiednie działania – przekonamy Klienta, że potrzebuje dokładnie tego, co masz do zaoferowania.
          Za pomocą tzw. Pixela Facebook masz możliwość zbierania informacji o potencjalnych Klientach, którzy zainteresowali się Twoją ofertą, ale z jakichś powodów nie skorzystali z niej. Dzięki Pixelowi
przypomniesz się osobom, które zwróciły już na Ciebie uwagę i nie dasz o sobie zapomnieć.
          Reklamy na Facebook są stosunkowo tanie i bardzo skuteczne dzięki temu, że zawsze testuję je pod kątem ich wyglądu czyli głównego obrazu, treści oraz grup docelowych, więc dopiero po upewnieniu się, że dane reklamy są rentowne i działają wg założeń uruchamiane są na masową skalę.
          Poprzez odpowiednie analizowanie wyników działania reklam daję Ci gwarancję, że każda Twoja złotówka zostanie zainwestowana w odpowiedni sposób.


reklama, remarketing, Facebook, strony, internetowe, www, biznes, online, Wrocław, Wałbrzych, Bolesławiec


 

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń teraz 📞 531-527-572


🌐 Projektowanie stron i sklepów WWW
🌐 Pozycjonowanie stron i sklepów WWW
🌐 Tworzenie stron firmowych FANPAGE na Facebook
🌐 Prowadzenie stron firmowych FANPAGE na Facebook
🌐 Targetowanie grup docelowych na Facebook
🌐 Wdrażanie botów i chatbotów Facebook Messenger
🌐 Budowanie list mailowych potencjalnych Klientów
🌐 Email marketing, newslettery
🌐 Utrzymanie Twojej strony + wsparcie