Dlaczego Twoja strona lub sklep WWW nie przyciąga klientów? 8 żelaznych zasad.

strony, www, projektowanie, pozycjonowanie, Wrocław, Wałbrzych, Bolesławiec, biznes, online, Andrzej, Śmigielski, lista, mailowa, potencjalny, klient, email, marketing, newsletter, reklama, remarketing, Facebook, Fanpage, targetowanie, grupy, docelowe, hosting, domeny, automatyzacja

Mając stronę lub sklep WWW nie tylko aspekty techniczne są bardzo ważne, poza nimi osoby prowadzące biznes w sieci nie zdają sobie sprawy, co jeszcze ma kluczowe znaczenie na przetrwanie oraz rozwój własnego biznesu.

1️⃣ Musisz się pokazać osobiście, Klient nie lubi rozmawiać z firmą tylko z drugim człowiekiem.

2️⃣ Na początku trzeba dawać coś za darmo. Jeżeli Ty dasz potencjalnemu Klientowi coś za darmo, to w przyszłości potencjalny Klient będzię chętny się odwdzięczyć płacąc za Twój towar lub usługi.

3️⃣ Nikt niczego nie kupi od obcej osoby, więc na wstępie trzeba dać się poznać.

4️⃣ Musisz także dać się polubić. Jeżeli poznasz dwie osoby oferujące Ci taki sam produkt lub usługę, to od której chętniej kupisz? Od tej, której nie lubisz, czy od tej, którą lubisz?

5️⃣ Klient potrzebuje zaufania, które obok innych ważnych aspektów ma również kluczowe znaczenie. Jeżeli nie zbudujesz zaufania to Klient odejdzie i nie dokona w przyszłości zakupu.

6️⃣ Musisz Klientowi się przypominać o swoim istnieniu, ale nigdy nie wolno robić tego nachalnie.

7️⃣ Utrzymuj z Klientem stały kontakt i nie komunikuj się chcąc tylko coś sprzedać. Pytaj się o samopoczucie, o plany, marzenia, jak minął dzień, składaj także życzenia.

8️⃣ Zawsze staraj się rozumieć i stawiać Klienta na pierwszym miejscu.

Teraz, wiedząc już co jest przyczyną problemów pozyskiwania klientów możesz zacząć działać.
Jeżeli nie wiesz od czego zacząć to skontaktuj się ze mną, podpowiem Tobie w jaki sposób możemy zrealizować Twoje plany i cele.